BLOG Le Reve

Le Reve Hotel

Dünyanın ilk aydınlatılan caddesi olan Kurtuluş caddesinde yer alan otelimiz merkezi konumda olup çarşı, restaurant va şehir merkezinde bulunan tarihi yerlere yürüme mesafesindedir. Antakya'nın tarihi dokusunu yaşayabileceğiniz bir konumda bulunan ve dekorasyonu ile sizi alıp bambaşka bir diyara götüren, gelip görünce bağımlılık yapan rüya gibi bir tesis.

Otelimiz zengin menüsü ve çeşitli içecekleri ile birinci sınıf hizmet kalitesini hissedeceğiniz keyifli bir tatil geçirmek için doğru bir adrestir. Otelin her detayı özenle dizayin edilmiş, doku ve mimarisi bozulmadan restore edilmiştir. Otelin girişindeki mimarı taş yapılar   size otelde tarihi bir yolculuk yapacağınıza dair ipucu vermektedir.

Otelin kapısından girer girmez, sizleri geniş avlusu ve tarihi dokusu karşılar. Dört tip odası bulunan tesisin her oda tipinin kendine özgü bir hayali kendine özgü bir tarzı vardır. Odaların döşemesinden ve mobilyasından başlayan tarihi detaylar, duvardaki işlemeler ve binanın dokusuna uygun mimari dokunuşlar ile devam etmektedir. Odaların tüm dekorasyonu sizlere otantik bir ortamda keyifli ve konforlu zaman geçirme garantisini verirken kaliteli bir gece istirahati sunar. İmkanlar arasında şık bir avlu restoranı vardır. Restoranda Antakya mutfağından lezzetler hijyen kuralları gözetilerek tarafınıza servis edilir.

İsminden de anlaşılacağı gibi size rüya gibi bir tatil geçirme fırsatı sunan Le Reve Hotel kıymetli anılarınıza ortak olmayı sabırsızlıkla beklemektedir.

Geri
Kapat Büyüt